top of page

Mano istorija

Esu Kristė Sedlevičiūtė, sertifikuota jogos ir meditacijos mokytoja.

Mano jogos kelionė prasidėjo, kai dirbdama intensyvų darbą Londone nusprendžiau pabėgti nuo streso ir išvykti į pasaulinę jogos sostinę - Rišikešą, esantį Indijoje. Ten įgijau 200H Hatha jogos mokytojos sertifikatą ir grįžusi į Londoną ėmiau vesti jogos užsiėmimus įvairiose studijose, darbovietėse, festivaliuose bei privačias jogos pamokas žmonių namuose. Netrukus baigiau 100H Yin jogos kursus su Adamu Stonebrakeriu, dalyvavau daugybėje jogos mokymų Londone, kuriuose toliau gilinau jogos, anatomijos, meditacijos, filosofijos ir kūno judesio žinias. Nenustoju mokytis ir tobulėti ir šiandien.

Jogos mokytoja
A woman doing yoga in the city

Mokymo stilius

Vedu dinamiškus vinjasos ir ramius jin jogos bei meditacijos užsiėmimus Vilniuje, pritaikytus šiuolaikiniam žmogui. Jogos pamokose remiuosi jogos tradicija bei moderniu judesiu mokslu. Savo užsiėmimuose skatinu būti samoningais ir klausyti savo kūno ir tuo pačiu nepraleisti progos skaniai pasijuokti, ir gerai praleisti laiką!

Funkcionalumas - pirmoje vietoje. Nuo mūsų patirčių iki anatomijos - visi esame skirtingi ir unikalūs, todėl ir mūsų jogos praktikos negali būti vienodos. Visuomet pabrėžiu, kad svarbu ne kūną pritaikyti prie gražiai atrodančios pozos, o pozą adapatuoti prie mūsų kūno taip, kad ji padėtų mums tapti stipresniais, lankstesniais ir atrasti pusiausvyrą savo viduje.

 

Palaikymas. Mano prioritetas - sukurti jums saugią ir jaukią erdvę, kurioje galėtumėte ne tik užsiimti fizine praktika, bet ir tyrinėti savo emocijas bei mokytis atpažinti ir atrasti savo jausmus. Visada būsiu šalia ir palaikysiu jus jūsų kelionėje.

 

Geras laikas - kūrybingos pozos ir šen bei ten įspraustas juokelis - kam nepatinka smagiai praleisti laiką?

bottom of page