top of page
Image by Nate Johnston

Joga jūsų darbovietėje

Joga biure - tai prieš kelis dešimtmečius inovatyvių įmonių atrastas būdas darbuotojų sveikatai, gerbūviui bei motyvacijai palaikyti. Šiandien galimybę patirti jogos teikiamą naudą savo darbuotojams siūlo jau ir daugelis Lietuvos įmonių. 

Darbuotojų sveikata lemia jų produktyvumą darbo vietoje, o joga - puikus būdas spręsti dažnas su sėdimu ir intensyviu darbu susijusias problemas, tokias kaip nugaros skausmai, kaklo ir pečių juostos įtampa, mobilumo sumažėjimas, stresas ir nerimas.

Kodėl rinktis jogą?

Reguliari jogos praktika turi daugybę privalumų, kurie padeda gerinti darbuotojų savijautą, taigi ir jų darbo rezultatus. Keletas jogos privalumų:

  • Geresnė fizinė būklė. Valandų valandas prie darbo stalo praleidžiantiems žmonėms, joga yra puikus būdas sumažinti žalingą ilgo sėdėjimo poveikį, pavyzdžiui, netaisyklingą laikyseną ir nugaros skausmus. Reguliari praktika didina lankstumą, stiprina raumenis, gerina pusiausvyrą ir bendrą fizinę būklę.

  • Streso mažinimas. Gilus kvėpavimas, meditacija ir sąmoningumo pratimai padeda nuraminti protą ir sumažinti stresą, kuris dažnai patiriamas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Joga skatina išlaikyti dėmesį į dabartyje, o tai padeda valdyti nerimą.

 

  • Padidėjęs dėmesingumas ir produktyvumas. Joga padeda atsikratyti blaškančių minčių ir atrasti vidinę ramybę, o tai skatina dėmesingumą ir padeda pakelti produktyvumą darbe.

 

  • Geresnė emocinė būklė ir pasitenkinimas darbu. Jogos užsiėmimai padeda kurti glaudesnį ryšį tarp darbuotojų, o žinojimas, jog darbdavys investuoja į darbuotojų gerovę ir siekia užtikrinti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, didina lojalumą ir formuoja pozityvią įmonės kultūrą, kurioje darbuotojų gerovė yra prioritetas.

Jogos programos jūsų darbovietėje

Šios programos specialiai sukurtos taip, kad suteiktų jūsų darbuotojams įrankius, padedančius ugdyti sveikatingumo įpročius kasdieniame gyvenime. Apžvelkite žemiau pateiktus jogos programų pavyzdžius.

Kiekviena iš šių programų gali būti vedama gyvai jūsų biure arba nuotoliniu būdu jums patogiu laiku ir pritaikoma taip, kad geriausiai atitiktų jūsų darbuotojų ir įmonės poreikius. Susisiekite ir aptarkime šią galimybę.

Mano klientai:

lyst
hubhub
ucl
city and guilds
adform logo
wework logo
portico logo
bottom of page